BİLİMSEL PROGRAM

  • » 30 Kasım 2018 Detaylar İçin Tıklayınız...

    08:45 - 09:00 Açılış
    Mustafa Kemal Erol, Enver Atalar
    09:00 - 10:30 AORTA ILIAK
    Oturum Başkanları: Mustafa Akın, Mustafa Sağlam
      Panelistler
    Hasan Pekdemir, Cem Barçın, Kürşat Tigen, Halil İbrahim Kurt, Ahmet Yıldız, Hakan Uçar
    09:00 - 09:10 Konuşmacı
    Ahmet Arif Yalçın
    09:10 - 09:35 Live in Box
    Nihat Kalay
    09:35 - 10:30 Canlı Vaka
    Müslüm Şahin, Mehmet Baran Karataş
    10:30 - 10:45
    Kahve Arası
    10:45 - 12:15 SFA
    Oturum Başkanları: Ramazan Özdemir, Nezihi Barış
      Panelistler
    Ali Buturak, Murat Çelik,Mutlu Büyüklü, Mustafa Topuz
    10:45 - 10:55 Konuşmacı
    Ulaş Bildirici
    10:55 - 11:25 Live in Box
    Can Yücel Karabay
    11:25 - 12:30 Canlı Vaka
    Necati Dağlı, Mehmet Erdinç Arıkan
    12:30 - 13:30
    Öğle Yemeği
    13:30 - 15:00 POPLITEAL DİZALTI
    Oturum Başkanları: Cevat Kırma, Ilgın Karaca
      Panelistler
    Ömer Şenarslan, Regayip Zehir, Vecih Oduncu, Yunus Emiroğlu
    13:30 - 13:40 Konuşmacı
    Akar Yılmaz
    13:40 - 14:05 Live in Box
    Ersan Tatlı
    14:05 - 15:00 Canlı Vaka
    Erdoğan İlkay, İlhan İlker Avcı
    15:00 - 15:15
    Kahve Arası
    15:15 - 16:45 VAKA SUNUMLARI
    Oturum Başkanı: Teoman Kılıç, Mustafa Tuncer
      Panelistler
    Yekta Gürlertop, Aytaç Akyol, Hasan Taşolan, Uğur Arslan
    15:15 - 15:20 SB-01
    Consecutıve Complıcatıons Durıng Supera Stent Implantatıon
    Erhan Saraçoğlu
    15:20 - 15:25 SB-02
    Endovascular Treatment of Superior Vena Cava Thrombosis With Reverse CART Technique: A case report
    Duygu İnan, Göksel Çinier, Gönül Zeren, Barış Şimşek, İlhan İlker Avcı, Can Yücel Karabay, Ömer Kozan
    15:25 - 15:30 SB-03
    Akut inme, Tandem oklüzyon, Kronik total oklüzyon telleri ve Kateter kopması hepsi bir arada
    Feyzullah Beşli, Özcan Kocatürk, Fatih Güngören, Zülkif Tanrıverdi
    15:30 - 15:35 SB-07
    Endovascular Repair of Isolated Right Common Iliac Aneurysm
    İlhan İlker Avcı, Ali Nazmi Çalık, Can Yücel Karabay
    15:40 - 15:45 SB-05
    EVAR sonrası gelişen Tip 2 Endoleak ve coil embolizasyon ile başarılı yönetimi
    Ahmet Arif Yalçın, Ömer Çelik, Mehmet Ertürk
    15:45 - 15:50 SB-06
    Direkt karotis arter ponksiyonu ile karotis stentleme
    Ertuğrul Ercan, Emre Ertürk, Caner Topaloğlu, Mohammed Abusharekh, Istemihan Tengiz
    15:55 - 16:00 SB-04
    Behçet Hastalığına Bağlı Karotis Arter Anevirzimasının Perkütan Kapatılması
    Selim Topcu, Abdurrahim Çolak
      Tartışma
    16:45 - 17:00
    Kahve Arası
    17:00 - 18:30 VAKA SUNUMLARI
    Oturum Başkanı: Oktay Ergene, Ertuğrul Okuyan
      Panelistler
    Hakkı Şimşek, Ali Rıza Akyüz, Burak Teymen, Egemen Duygu, Levent Korkmaz
    17:00 - 17:05 SB-08
    Bir perifer arter hastasının farklı endovasküler tekniklerle revaskülarizasyonu ve 7 yıllık takibi
    Ertan Vuruşkan
    17:10 - 17:15 SB-09
    Deployment of a SUPERA stent to a dissected lesion in axillary artery
    Göksel Çinier, Can Yücel Karabay, Barış Güngör, Ömer Kozan
    17:20 - 17:25 SB-10
    A rare cause of angina after coronary bypass grafting; left internal mammary artery to pulmonary artery fistula and successful treatment with transcatheter coil embolization
    Ali Nazmi Çalık, Can Yücel Karabay, Evliya Akdeniz, Ömer Kozan
    17:30 - 17:35 SB-11
    TEVAR Greft Migrasyonu ve Endoleak'in Başarılı Endovasküler Tedavisi
    Erdoğan İlkay, Çiğdem Koca Tarı
    17:40 - 17:45 SB-12
    Ana İliak Stent Sonrasında Akut Dönemde Stent Trombozu ve Yönetimi
    Salih Kilic
    17:50 - 17:55 SB-13
    Kronik Total Oklüde İliak Arterin Kontrast Aracılı Star Tekniği ile Açılması
    Gökhan Ceyhun, Mustafa Öztürk, Emrah Aksakal
    18:00 - 18:05 SB-14
    Transbrakial Yolla Bilateral İliak Arter ve Sol SFA Revaskülarizasyonu Esnasında Gelişen Akut Trombotik Sol DFA Oklüzyonu
    Erkan Yıldırım, Uygar Çağdaş Yüksel, Murat Çelik, Barış Buğan, Suat Görmel, Salim Yaşar, Mustafa Köklü, Sıddık Erdoğan, Cem Barçın
    18:10 - 18:15 SB-15
    İntermitant Kladikasyolu Hastalarda Tekrarlayan Uzak İskemik Önkoşullamanın Etkisi
    Mehmet Balin, Tarık Kıvrak, Ilgın Karaca
      Tartışma



  • » 1 Aralık 2018 Detaylar İçin Tıklayınız...

    09:00 - 10:30 KAROTIS INME
    Oturum Başkanları: Engin Bozkurt, Eralp Tutar
      Panelistler
    Mehmet Balin, Hakan Uçar, İbrahim Faruk Aktürk, Mehmet Mustafa Can, Mustafa Yıldız
    09:00 - 09:10 Konuşmacı
    Telat Keleş
    09:10 - 09:35 Live in Box
    Şakir Aslan
    09:35 - 10:30 Canlı Vaka
    Ertan Vuruşkan, Selçuk Yazıcı
    10:30 - 10:45
    Kahve Arası
    10:45 - 12:15 SUBKLAVIAN/MEZENTER
    Oturum Başkanı: Sami Özgül, Ömer Göktekin
      Panelistler
    Birol Özkan, Murat Tulmaç, Sait Terzi, Onur Sinan Deveci, Onur Taşar
    10:45 - 10:55 Konuşmacı
    Faruk Ertaş
    10:55 - 11:25 Live in Box
    Harun Kılıç
    11:25 - 12:30 Canlı Vaka
    Gökhan Alıcı, Ali Nazmi Çalık
    12:30 - 13:30
    Öğle Yemeği
    14:00 - 15:30 AORTA
    Oturum Başkanları: Mehmet Ertürk, Yusuf Atmaca
      Panelistler
    Emre Erkuş, Mustafa Yılmaztepe, Burak Ayça, Fatih Yılmaz, Selçuk Pala, Okay Abacı
    13:30 - 13:40 Konuşmacılar
    Ömer Çelik, Hasan Arı
    13:40 - 14:05 Live in Box
    Bilal Boztosun
    14:05 - 15:00 Canlı Vaka
    Ömer Kozan, Gönül Zeren
    15:00 - 15:15 Akılcı İlaç Sunumu
    Enver Atalar